Banesa në rrugen Harullaj Zymi -Fushë Kosovë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 102 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Group-Patundshmëri

Banesa gjindet në rrugën Hajrullah Zymi në Fushë Kosovë

Banesa 2+1 me sipërfaqe 102 në katin e 8 të objektit,e pozicjonuar nga Lindja

Orgonizimi i brendëshëm i banesës ,ndahet në një dhomë ndenjë së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkonë.

Objekti ku gjindet banesa është e gatëshme për banim,banesa i pêrket nën kontraktoreve të punëve në objektë.

Nxitoni pêr ta bërë tuajen,na telefononi në +38345319313
+38343414141
Zyret tona:Bulevardi Bill Clinonë lagjja Dardani-Prishtinë
Email:info.zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]