Banesa me flet poseduse në Fushe Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 89.20 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Banesa me Flet Poseduse
Sonte prezentojmë banesen në Fushë Kosovë,banesa e gatëshme gjindet në rrugën Fazli Grajqevci në komplekstet e Cima.

Banesa gjindet në katin e 6 dhe me 89,20 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Banesa është e mobiljuar dhe shumë pak e përdorur,dhe me pamje nga përëndimi.

Banesa përbehet:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Depoja&Terasa

Për këte Tip Top banesë informohuni në:
+(383)045 319 313

+(383)043 319 313

info@zekagroup.info

Na viztoni në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bil Clintoni
Dardani
Kosovë 10000
www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]