Banesa në lagjen Prishtina e Re-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 85 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group ofron banesë në Prishtine per shitje 2+1 ne rrugen Nekibe Kelmendi ne Prishtine.,gjegjesisht perballe objekteve te gjygjesorit.

 

Banesa është në fazën e fundit te ndertimit dhe pritet ne qdo kohe te jete e gateshme.

Banesa eshte e pajisur me  sistemin Smart Home

 

Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buze rruge dhe eshte ndertim me punime cilesore.

Banesa ndodhet ne katin e 3 dhe ka 85 metra.

Banesa eshte e orgonizuar:Qendrimi ditor se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni me pamje nga lindja

Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.

+383/45 319 313

 

+383/43 41 41 41

———————————

info.zekagroup.info

www.zekagroup.info

 

Zyret tona :

Lagjen Mati 1

Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]