Banesë në Kalabri-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.03 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Ofrohet nga Zeka Group për shitje një banesë për banim,në një zonë shumë të mirë për të jetuar.
Banesa gjindet në lagjen Kalabri e cila ka lidhje të mira të jeshë në qytet.
Sipërfaqja e banesës është 59,03 dhe gjindet në katin e 3 të objektit.
Përbëhet:
Qëndrimi ditorë+Kuzhina+Tryzerija
1 dhomë gjumi
Banjo

Banesa është pronë e nënkontraktorit i cili ka kryer punë në këtë objekte.

Për më shumë na kontaktoni,ose na vizitoni në zyret tona:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
Kosov

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]