Banesa ne Fushe Kosove Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82.69 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Banesa ne Fushe Kosove

 

Super banesë në ndërtim e siper ,ne rrugen Llapi ne Fushe Kosove.

 

Banesa ka 82,69 metra dhe gjindet në katin e 6 të objektit.

 

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo

 

Banesa ka orjentim nga jugu,dhe është pronë e nënkontraktorit.

 

Përfundonë në dhjetor te 2021.

 

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni ne zyret tona.

Tel:+(383)045319313&+(383)043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

 

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]