Banesa ne Fushe Kosove Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 55.75 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesë në Fushë Kosovë
Banesa ndodhet afër KK Fushë Kosove dhe ambullantës kryesore.
Banesa është e pozicjonuar në katin e 1 ,me sipërfaqe totale prej 55,75 m².
Banesa dispononë:
Qëndrimi ditor,me kuzhinë,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe ballkoni.
Banesa ka pamje:
Jug-Përëndim
Detaje tjera :
Objekti lëshohet në përdorim në muajin Shtator të 2021,punime cilesore etj.
Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt.
Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.
Tel:+383/045319313 +383/043414141
www.zekagroup.info info@zekagroup.info
Mati 1 Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000
Kosove

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]