Banesa në shitje në Prishtinë-Rruga Isë Kastrati Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Banesa në shitje në Prishtinë,rruga Isë Kastrati,në një nga ndertimet më cilësore.Banesa ndodhet në katin dytë të banimit,dhe orgonizohet në nje dhomë ndeje me kuzhinë bashkë ,dhe dalje në ballkone të orjentuar në lindje,një dhomë gjumi,një tualet.
Objekti është në ndërtim e sipër dhë përfundonë në gjysmën e parë të 2021.
Prona është pjesë e nën kontraktorit.

Për një vizitë në pronë apo më shumë informacjone mos hezitoni të na kontaktoni,ose të na vizitoni në zyret tona.

+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clintoni
Dardani-Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]