Banesë në Pristinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 105 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2017

Përshkrimi

Banesa 3+1 për shitje,në rrugën Robert Jork tek Xhambazet në Prishtinë.
Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo+1 depo dhe ballkon.
Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.
Banesa ka 105 metra,kati i 10 dhe pamje nga Lindja,e gatëshme për banim.
Banesa ka nxemje të tokes,dhe mobiljuar.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambibijentet e tona të punës:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulavardi Bill Clinton
Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info