Shiko:
Banesa për shitje në Kastriot
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Ofrohet super banesë për shitje 2+1 në fazën e ndërtimit në qendër të Obiliqit. Ka një sipërfaqe totale prej 91.9 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje të mirë. Banesa është e organizuar në një dhomë ndenjës me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi, dy banjo me wc dhe depo. Banesa pritet të përfundoje në pranverën e 2023. Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni. Telefon:+383/049 507 502 +383/046 507 502 Websit:www.zekagroup.info Email:info@zekagroup.info Zyret tona: Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1 Ulpianë-Prishtinë

Shiko detajet
Shtëpi për shitje
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Zeka Patundshmëri ofronë shtëpi në lagjen Arbëri,10 min nga qendra e Prishtinës. Shtëpija ka gjithësej 200 m² dhe shtrihet në 3.95 ari truall,në një rrugë të mbyllur,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur. Shtëpija ka këtë rënditje: Kati përdhesë: Qëndrimi ditor me kuzhine,dhomë gjumi,një banjo&WC,depo dhe garazha. Kati 1: Katër dhoma gjumi,dy banjo&WC. Njëra dhomë e gjumit me banjo personale. Shtëpija është është në fazën e ndërtimit dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2023. Qmimi i shtëpisë është 330.000 ku ndoshta mundë të negocijohet me pronarin direktë. Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona…

Shiko detajet
Lokal me qera
600€

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Zeka Patundshmëri ofrone lokalin për qiradhënje në Fushë Kosovë. Lokale ndodhet prapa Albi Market,saktësishtë përball Restaurant “D’Oro Lounge ” Lokali ka një sipërfaqe prej 153 m²,dhe ka dy hyrje,dhe parking të bollëshëm para dhe mbrapa. Lokali është i përshtatëshme për shumë veprimtari të ndryshme. Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni. Tel: +383/049 507 502 +383/046 507 502 Web:www.zekagroup.info Email:info@zekagroup.info Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1 N 8 Ulpianë -Prishtinë

Shiko detajet
Banesën në Vushtrri
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Banesa ndodhet pranë magjistrales Vushtrri-Mitrovicë,në qytetin e Vushtrrisë. Banesa është e pozicjonuar në katin e 2-të ,me sipërfaqe totale prej 94,83 m² Banesa dispononë: Qëndrimi ditorë së bashku me kuzhinë,dhe dalje në ballkonë,2 dhoma gjumi, 2 banjo&wc dhe depo. Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak. INFORMATAT: Tel:+383/049 507 502 +383/046 507 502 Web:www.zekagroup.info Email:info@zekagroup.info Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1 Ulpiana-Prishtinë

Shiko detajet
Banesa për shitje në Vushtrri
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Super banesë në fazën e ndërtimit për shitje, në qytetin e Vushtrrisë në rrugën Luan Haradinaj. Banesa ka sipërfaqe totale 118,70 m² dhe ndodhet në katin e 6-të objektit. ,në të cilën janë dy dhoma gjumi,qëndrimi ditor me kuzhinë dhe dalje në terracë,si banjo e WC. Banesa disponone: Ambijent ndenje &së bashku me ambijent të gatimit, me dalje në ballkonë,tri dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe depoja. Shumë e përshtatëshme për familje,duke plotësuar nevojat e secilit antarë të familjes. Banesa është gatëshme në dhjetor të 2023. Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës. Tel:+383/049 507…

Shiko detajet
Shtëpi me truallë në Brod afër Brezovice
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Zeka Patundshmëri ofronë shtëpi prej 120 m² dhe oborrin prej 7 ari në fshatin Brod në afërësi të Brezovicës. Shtëpija ka këtë rënditje: Kati përdhesë: Qëndrimi ditor me kuzhine me depo,një banjo&WC Kati 1: Tri dhoma gjumi,një banjo&WC. Shtëpija është e mobiljuar dhe e rregulluar mirë,dhe shitet ashtu siq shihet në fotografi. Shtëpija dhe tokan kan dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal. Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë. Informatat: +(383)049 507 502 +(383)046 507 502 Email:info@zekagroup.info Web:www.zekagroup.info Rruga Mark Dizdari H 45 Kati 1 N 8 Ulpianë-Prishtinë 12000

Shiko detajet