Ambijente afaristë për qiradhënje në Prishtinë Podujevë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Lokale
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 45 M 2
  • Year Built: 1995

Description

Zeka Group ofrnë banesë e kthyer në zyre,prapa Pro Creditë Banka në rrugën Xhorxhe Bush.
Gjindet në katin e 1 dhe e përshtatëshme për ambijent komericijal.
Është pjesërishtë e mobiljuar,dhe e gatëshme për punë.
Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]