Banese ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Qera
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 103 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 3+1 afer Shkolles ‘Milenjumi i Tret’ ne rrugen Ise Kastrati ne Prishtine

Banesa me siperfaqe 103 metra,kati 3 pamje nga Jug-Lindja,objekti eshte ne ndertim e siper dhe perfundon ne fund te 2021.

Banesa disponone:

Qendrimi ditor me kuzhine,3 dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkoni.

Banesa eshte prone e kontraktoreve per pune ne kete objekte.

Per me shume informacjone apo nje vizite ne kete prone,na vizitoni ne zyret tona .

Tel:+(383)045318313    +(383)043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Mati 1  Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]