Banesa për qira dhënje në Shëngjin të Shqipërisë Shëngjin-Shqipëri

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
6
Dhomat e gjumit
6
Banjot
6

Hapsira

  • Hapsira: 70 M 2

Amenities

  • Apartament për mysafirë

Përshkrimi

Vera 2020 në bregdetin Shqiptarë në Shëngjin
Vera ka arritur dhe pushimet janë thuajse të pashmangëshme
Banesat janë në Shëngjin dhe janë pronë e njê Kosovari.
Në tërësi janë 6 banesa,të gjitha janë të pergaditura për banim,
Që nga Wifi ,pastaj TV Smart,dhe të rregulluara me standarde të larta Europjane.
Të gjitha banesat kan nga 70 metra.

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info