View:
Lloji i kontratës: Qera Clear
Banese ne Prishtine Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Shitet banesa 3+1 afer Shkolles ‘Milenjumi i Tret’ ne rrugen Ise Kastrati ne Prishtine Banesa me siperfaqe 103 metra,kati 3 pamje nga Jug-Lindja,objekti eshte ne ndertim e siper dhe perfundon ne fund te 2021. Banesa disponone: Qendrimi ditor me kuzhine,3 dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkoni. Banesa eshte prone e kontraktoreve per pune ne kete objekte. Per me shume informacjone apo nje vizite ne kete prone,na vizitoni ne zyret tona . Tel:+(383)045318313    +(383)043414141 www.zekagroup.info info@zekagroup.info Mati 1  Rruga Muharrem Fejza Prishtine 10000

View details
Banese në Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Shitet banesa 2+1 në Rugën Ndue Perlleshi dhe jo large rruge B dhe C në Prishtinë.   Banesa është e pozicjonuar në katin e 1 me sipërfaqe totale 85,72 metra e pozicjonuar nga veri-lindja dy dhomat e gjumit si dhe jug-perendim qëndrimi ditor me kuzhine,të objektit i cili pritet të finalizohet në Qershor të 2023   Banesa dispononë :   Qëndrimi ditorë së bashku me ambijentë gatimi,2 dhoma gjumi,dy tualetë dhe ballkonë.   Detaje tjera:   Objektet jan vetëm 5 katëshe dhe hapsira të bollshëme ,për vend parkime dhe këndë lojraash.   Banesa është pronë e nën kontraktuesit të punëve…

View details
Banesa ne Tophane-Prishtine Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Zeka Group-Patundëshmëri ofron banesë për shitje në lagjen Tophane në Prishtinë Banesa ndodhet në katin e 8 të objektit • Siperfaqe 82,09 bruto në planë. • Qëndrimi ditore së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi, dy tualete.   • E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga oborri. Banesa është  gatëshme për banim ne fund të vitit 2021     Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni +(383)045319313 +(383)043414141 info@zekagroup.info www.zekagroup.info Mati 1 -Rruga Muharrem Fejza 10000 Prishtinë Kosovë

View details
Banesa pwr qira dhenje ne Prishtine-Dardani Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Banese per qiradhenje ne Prishtine,ne lagjen Dardani. Banesa eshte e mobiljuar dhe gateshme per banim. Perbehet nga: Nje qendrim ditor Nje dhome gjumi Kuzhina ndaras+Banjo+Ballkoni Kati 8 me ashensor Qmimi 220 eu Per informata me te hollsishme na kontaktoni: +383/045319313 +383/043414141 info@zekagropup.info www.zekagroup.info Rruga Muharrem Fejza Mati 1-Prishtine  

View details
Banesa në lagjen Prishtina e Re Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re pranë rrugës A në Prishtinë.   Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo dhe 2 ballkon.   Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti. Banesa ka 137 metra,kati i 3 dhe pamje nga Lindje-Përëndim Banesa ka edhe garazhen personale   Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim,dhe për aktin noterijal.   Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës: +(383)045319313 +(383)043414141 info@zekagroup.info www.zekagroup.info Zyret tona: Muharrem Fejza Prishtinë

View details

Ambient komercial për qiradhënje në lagjen Arbëri në Prishtinë,lokali ka 75 metra. Ka 2 dyer dhe 1 banjo. I përshtatëshem për aktivitete te ndryshme biznesi. Për më shumë informacjone na kontaktoni: +383/45 319 313 +383/43 41 41 41 www.zekagroup.info

View details