Banesa pwr qira dhenje ne Prishtine-Dardani Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 45 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1080

Përshkrimi

Banese per qiradhenje ne Prishtine,ne lagjen Dardani.

Banesa eshte e mobiljuar dhe gateshme per banim.

Perbehet nga:

Nje qendrim ditor

Nje dhome gjumi

Kuzhina ndaras+Banjo+Ballkoni

Kati 8 me ashensor

Qmimi 220 eu

Per informata me te hollsishme na kontaktoni:

+383/045319313

+383/043414141

info@zekagropup.info

www.zekagroup.info

Rruga Muharrem Fejza

Mati 1-Prishtine

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]