Banese në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Qera
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.72 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1 në Rugën Ndue Perlleshi dhe jo large rruge B dhe C në Prishtinë.

 

Banesa është e pozicjonuar në katin e 1 me sipërfaqe totale 85,72 metra e pozicjonuar nga veri-lindja dy dhomat e gjumit si dhe jug-perendim qëndrimi ditor me kuzhine,të objektit i cili pritet të finalizohet në Qershor të 2023

 

Banesa dispononë :

 

Qëndrimi ditorë së bashku me ambijentë gatimi,2 dhoma gjumi,dy tualetë dhe ballkonë.

 

Detaje tjera:

 

Objektet jan vetëm 5 katëshe dhe hapsira të bollshëme ,për vend parkime dhe këndë lojraash.

 

Banesa është pronë e nën kontraktuesit të punëve në objektë.

 

Të interesuarit të na kontaktojnë ose tê na vizitojnë në ambijeentet tona të punës.

 

Tel:+383/045319313        www.zekagroup.info

 

+383/043414141        info@zekagroup.info

 

Mati 1-Muharrem Fejza

 

10000 Prishtinë

 

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]