Banesa ne Tophane-Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Qera
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82.09 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group-Patundëshmëri ofron banesë për shitje në lagjen Tophane në Prishtinë

Banesa ndodhet në katin e 8 të objektit

• Siperfaqe 82,09 bruto në planë.

• Qëndrimi ditore së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi, dy tualete.

 

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga oborri.

Banesa është  gatëshme për banim ne fund të vitit 2021

 

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1 -Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]