Banesa ne Tophane-Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Qera
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 82.09 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmëri ofron banesë për shitje në lagjen Tophane në Prishtinë

Banesa ndodhet në katin e 8 të objektit

• Siperfaqe 82,09 bruto në planë.

• Qëndrimi ditore së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi, dy tualete.

 

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga oborri.

Banesa është  gatëshme për banim ne fund të vitit 2021

 

 

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Mati 1 -Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info