Banesa në lagjen Prishtina e Re Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 137 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re pranë rrugës A në Prishtinë.

 

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo dhe 2 ballkon.

 

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.

Banesa ka 137 metra,kati i 3 dhe pamje nga Lindje-Përëndim

Banesa ka edhe garazhen personale

 

Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim,dhe për aktin noterijal.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]