Banesë të gatëshme nê Mati 1-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 53.6 M 2
  • Year Built: 2013

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Lift
  • Mobilje
  • Ngrohje
  • Pajisje shtëpiake

Description

Shesim Apartament 1+1 në lagjen Mati 1,në Prishtinê.
• Siperfaqe 53,4 m²,kati 5 pamje Përëndim-Lindje
• Dhome Ndenjie, Dhome Gjumi, Kuzhine, Tualet.

• I ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites me orientim nga perendimi.
•Shkalle me ndricim dhe ajerim natyral.
Banesa është e mobiljuar dhe e gatëshme për banim.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni
———————–
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
wwww.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë
———————-

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]