View:
Lloji i kontratës: Shitje Clear
Banesa ne Prishtine Fushë Kosovë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Shitet banesa ne lagjen Arberi ne Prishtine,objekti gjindet fare prane KK Prishtines. Banesa eshte ne fazen e ndertimit te vrazhde ,dhe perfundon ne funde te 2021. Banesa eshte ne katin e 3,me pamje Jug-Perendim dhe me 81,65 ka nje hapsire te bolleshme. Banesa orgonizohet: Qendrimi ditor&Kuzhina Dy dhoma gjumi Dy banjo me wc dhe ballkoni. INFORMATAT: +383/045319313&+383/043414141 www.zekagroup.info info@zekagroup.info Zyret tona: Mati 1 -Rruga Muharrem Fejza Prishtine 10000 Kosove

View details
Banesa ne Fushe Kosove Fushë Kosovë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Banesa ndodhet ne Fushe Kosove ,rruga Hamdi Grejqevci ne kompleksin Eliza. Banesa eshte e pozicjonuar ne katin e 1  me pamje nga lindja,me siperfaqe 116.45 m². Banesa disponone: Qendrimi ditore se bashku me kuzhine ,tri dhoma gjumi,2 banjo ,1 depo dhe 1 ballkon qe kan dalje te gjitha dhomat ne te. Banesa perfundone ne Shtator te 2021 dhe eshte prone e nje firme qe ka kontraktuar pune ne objekte. Per me shume informacjone: Tel:+383/045319313 +383/045414141 Web:www.zekagroup.info Email:info@zekagroup.info Zyret tona:Mati 1 Rruga Muharrem Fejza-Prishtine

View details
Banesa ne Fushe Kosove Fushë Kosovë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Shitet banesa 2+1 tek Lagjja Eliza ne Fushe Kosove e pozicjonuar ne fillim te Fushe Kosoves ana e djathte. Banesa ndodhet ne katin perdhese,me siperfaqe 88.45 M². Orgonizimi : Salloni i ndenjes,ambienti i gatimit,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkone. Objekti perfundone ne Qershor te 2022,dhe banesa eshte prone e  nenkontraktorit te puneve ne objekte. Per me shume informacjone apo nje vizite ne kete prone na kontaktoni apo na vizitoni ne zyret tona. Tel:+383/045319313      Web:www.zekagroup.info +383/043414141       Email:info@zekagroup.info Zyret tona:Mati 1-Rruga Muharrem Fejza 10000 Prishtine-Kosove  

View details
Banesa ne Fushe Kosove Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Zeka Patundshmëri ofron banesë në Fushë Kosovë Banesa ndodhet afër KK Fushë Kosove dhe ambullantës kryesore. Banesa është e pozicjonuar në katin e 1 ,me sipërfaqe totale prej 55,75 m². Banesa dispononë: Qëndrimi ditor,me kuzhinë,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe ballkoni. Banesa ka pamje: Jug-Përëndim Detaje tjera : Objekti lëshohet në përdorim në muajin Shtator të 2021,punime cilesore etj. Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt. Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes. Tel:+383/045319313 +383/043414141 www.zekagroup.info info@zekagroup.info Mati 1 Rruga Muharrem Fejza Prishtine 10000 Kosove

View details
Banesa ne Fushe Kosove Fushë Kosovë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Ofrohet për shitje banesë në Fushë Kosovë Banesa ndodhet në një pjese shumë të mirë,ambulanten afër,shkollën fillore një ashtu. Banesa është e pozicjonuar në katin e 4 ,me sipërfaqe totale prej 83 m². Banesa dispononë: Qëndrimi ditor,me kuzhinë,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni. Banesa ka pamje: Përëndim-Jug. Detaje tjera : Objekti lëshohet në përdorim në muajin Shtator të 2021,punime cilesore etj. Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt. Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes. Tel:+383/045319313 +383/043414141 www.zekagroup.info info@zekagroup.info Mati 1 Rruga Muharrem Fejza Prishtine…

View details
Banesa ne Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Zeka Patundshmëri ofron banesën në Prishtinë Te jetoshë në kompleksin ku është ka ndërtohet ky objekt do të një përfitim i madhe. Objekti ku gjindet banesa ka përballe Kolegjin Iliria në Prishtinë Njesin që sot e prezentojmë ofronë një hapsire të harmonizuar me një pamje inspiruse dinamike. Objekti është në fazën e ndertimit,dhe pritet te perfundojë këtë vite . Banesa ofron 84 metra,kati i 9 dhe me pamje nga Veri-Lindje Banesa i përket nën kontraktorit të punëve Banesa ndahet në këto njësi: Qëndrimi ditore+kuzhina Dy dhoma gjumi Dy banjo Balkoni Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret…

View details