Shtëpi në lagjen Kolovicë-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Shtëpi
Rooms
2
Bedrooms
5
Garages
1

The space

  • Land Size: 250 M 2
  • Year Built: 2014

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofron shtëpinë e cila gjindet në Kolovicë mbi antenë të Vales në Prishtinë në një zonë të qetë, e ndërtuar me një stil të bukur.

Shtêpija ka 250 metra e ndërtuar në 4 ari truall me oborrë.
Shtëpija ka një hymje dhe e ndarë në 2 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë janê banim,si dhe nën kulmi.

Shtëpija është e mobiljuar tërsishtë dhe shitet ashtu siq duket në fotot, pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen një familje.

Shtëpija posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për aktin notarijal

Përdhesa:
Qêndrimi ditorë+Kuzhina
Një dhomë gjumi
Dy banjo të ndara
Terasë të mbuluar

Kati pare
Tri dhoma gjumi
Dy banjo+Terrasa e mbuluar

Në oborr është e vendosur edhe garazha

Për më shumë na kontaktoni ,ose na vizitoni në zyret tona

+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]