Banese në lagjen Tophane në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 112.80 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Zeka Group ofrone banesen 3+1+2 ne lagjen Tophane ne Prishtinë,ne “Kompleksi Vita 3”,ndertuar nga Premtimi Construction.
Banesa ndodhet ne katin e 2 te banimit,me orijentim Lindje-Jug.
Banesa ka një sipêrfaqe prej 112,80 NETO,te shperndara ne qendrim ditor se bashku me kuzhine dhe tryezni,3 dhoma gjumi,dy banjo,1 depo dhe 2 ballkona.
Banesa ka garazhe me qmim ekstra nga banesa.
Banesa eshte e gateshme per banim dhe e pa banuar me pare,e gateshme per aktin noterijal.

Per me shume na telefononi ,shkruani apo na vizitoni ne zyret tona:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]