Banesë në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 93.44 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Te jetosh ne kompleksin ku janë ka ndërtohen këto objekte do te nje perfitim i madhe.
Ne e mendojme te ardhmen tuaj.
Njesin qe sot e prezentojme ofron nje hapsire te harmonizuar me nje pamje inspiruse dinamike.
Objekti është në fazën e ndertimit,dhe pritet te perfundoje ne dhjetor te 2021.
Banesa ofron 93,44 metra,kati i 4
Banesa i perket nen kontraktorit te puneve
Banesa ndahet ne keto njesi:
Qendrimi ditore+kuzhina+depo
Dy dhoma gjumi
Dy banjo+wc
Balkoni
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose per nje vizite ne zyret tona
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]