Banese në Mal të Zi gjegjësishte në Ulqin Ulqin

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 68 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Banesë në Ulqin-Mali i Zi
Banesa gjindet në pjesë të mirë të Ulqinit,rehatija dhe qetësija janë karakteristika të banesës,dhe pozicjoni i saj.
Plazha 1 Km
Hotel Otrant 600 M
Autopompa
Castelena 1 Km

Sipërfaqe 68 metra neto në fletë poseduse
Qëndrimi ditorme kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo.
Ndodhet në katin 2
E ndriquar gjatë pjesës më të madhe tê ditês.
Për më shumë detaje dhe njê vizitë në pronë jeni tê lutur të na kontaktoni:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani- Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]