Banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 82.04 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa në shitje 2+1 në Fushë Kosovë,afër KK Fushë Kosovë,QKMF dhe Gjykatës Themelore.

Banesa ndodhet në katin gjashtë të banimit,dhe orgonizohet në dhomë ndenje,së bashku me kuzhinen dhe me dalje në ballkonë e orijentuar nga Veri-Përëndimi,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një depo.

Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të finalizohet në fundë tê 2021.

Banesa është pronë e nënkontraktorëve të punëve nê objektë.

Të interessant mundë të na kontaktojnë ose të na vizitojnë në ambijentet tona tê punës.

Tel:+383/045319313       www.zekagroup.info

+383/043414141       info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]