Banesë në Drenas Drenas

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 92.22 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Group-Patundëshmëri

Me siguri e dini që rehatija e njeriut kushtonë!

 

Atë rehati e prezentojme sot në qytetin e Drenasit

 

Kati i  dytë me 92,22 metra,dhe me pamje Lindje

 

Përmbajtja:

Qëndrimi ditor&Kuzhina

-Dhomë gjumi

-Dhomë gjumi

-Terrasa

-Dy banjo

 

Banesa është e gatëshme per banim..

Për më shumë informata

+383/045319313&+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info