Banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 99.31 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Banesa e gatëshme për banim në shitje në Fushë Kosovë
Banesa vjnë me një vlerë të qmimit në treg 460 eu për meter.
Banesa ndodhet nê katin e 3 dhe me 99.31 metra,në një objekt të mirë dhe të administruar bukur.
Ka një planimetri të rregulltë ,me një koridor në hyrje i cili bên ndarjen tek salloni me kuzhinen e gatimit,2 banjo,dy dhoma gjumi dhe dy ballkona me pamje të lirë nga rruga.

Pêr mê shumê detaje dhe një vizitë nê pronë,jeni të lutur të na kontaktoni.
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
KOSOVË

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]