Banesa në Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 63.2 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Group-Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesen në Prishtinë,në Velani 2/ mbi PARKUN E QYTETIT,banoret nga ky kompleks kan qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjindet në katin e 8 dhe me 63.2 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Objekti lëshohet në 12 muajt e ardhëshëm…

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi+ Mundësi për dhomën e dytë

2 Banjo&Terrasa
Banesa është pronë e kontraktorit
Për informata më shumë na telefononi ose na shkruani ,ose na vizitoni në zyret tona.
Tel:+38345319313
+38343414141
Email:info.zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Ose në zyret tona:
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]