Banesa ne Prishtine Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 69.4 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Te jetoshë në kompleksin ku janë ka ndërtohet ky objekt do të një përfitim i madhe.

Objekti ku gjindet banesa gjindet përballe Kolegjin Iliria në Prishtinë

Njesin që sot e prezentojmë ofronë një hapsire të harmonizuar me një pamje inspiruse dinamike.
Objekti është në fazën e ndertimit,dhe pritet te perfundojë këtë vite .
Banesa ofron 69.4 metra,kati i 6 dhe me pamje nga Veri-Lindje
Banesa i përket nën kontraktorit të punëve
Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
10000 Prishtinë

Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info