Banesë në Prishtinë Podujevë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 99 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Ne realizojmë ëndrrat tuaja!
ZEKA GROUP-shpk

Prezentojmë banesen në Prishtinë,ne rrugën Isë Kastrati në Prishinë

Banesa gjindet në katin e 3 dhe me 99 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme,ka pamje nga Lindja-Përëndimi-Veri

Objekti është vetë 4 kate,dhe ndërtimi vetëm sa ka filluar,dhepritet të finalizohet në fundë të të 2021
Banesa është pronë e nënkontraktorit

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
1 Dhomë gjumi
2 Dhomë gjumi
2×Banjo&Terrasa

Banesa është pronë e kontraktorit

Informatat shtese:
+(383)045 319 313
+(383)048 319 313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]