View:
Tipar i pronës: Bodrum vere Clear
Shtëpi në Emshir-Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Shtëpija gjindet në Emshir në Prishtinë në një zonë të qetë, e ndêrtuar me një stil të bukur. Shtêpija ka 440 metra e ndërtuar në 4 ari truall me oborrê. Shtëpija ka dy hymje dhe e ndarë në 3 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë janê banim,ndërsa podrumi bazhke me garazhë. Shtêpija ka nxemje qendrore,sistem tê ujtë nga pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen nje familje. Shtëpija êshtë tërsishtê e mobiluar dhe posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për aktin notarijal Përdhesa: Qêndrimi ditorë+Kuzhina Dy dhoma gjumi Dy banjo tê ndara Terasë të mbuluar Kati 1: Qëndrimi…

View details
Zeka Group ofron shtëpi me qira ne Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Shtepia në rrugen Idrz Gjilani në Prishtinë,ipet me qira me qmim sipas marrëveshjes. Shtpia përbehet: Qëndrimi ditor Kuzhina 5 dhoma gjumi 3 banjo Një sallë e madhe në nënkulum Ballkona jan dy Oborrë Podrumi&Garazha Për më shume infomacjone +(383)04531931 +(383)04831931 www.zekagroup.info Ose na vizitoni në zyret tona në Prishtinë Bulevardi Bill Clinton Dardani

View details

Zeka Group ofron objektin afarist Madera 1 në Reçan ,8 km nga Prizreni,objakti është i ndertuar në vitin 1993 i dedikuar për restaurant. Objekti është pronë e Familjes Azari,objakti shitet ashtu siq është në foto,dhe me nje qmim të përshtatëshëm. Për më shumë informacjone mund të na kontaktoni dhe ta vizitojmë pronën. +(383)045319313 +(383)048319313 www.zekagroup.info Info@zekagroup.info Bulevardi Bill Clinton Prishtinë 10000 Kosovë

View details