Shtëpi në Emshir-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Lloji i pronës: Shtëpi
Dhomat
2
Dhomat e gjumit
5
Banjot
4
Garazhet
2

Hapsira

 • Hapsira: 444 M 2
 • Viti i ndërtimit: 2009

Amenities

 • Apartament për mysafirë
 • Bodrum vere
 • Dhoma e bilardos
 • Dhoma e Kinemasë
 • Dhoma të shërbimeve
 • Garazh / Parking
 • Internet wireless
 • Kopsht
 • Lavanderi
 • Mobilje
 • Ngrohje
 • Pajisje shtëpiake
 • Park
 • Shesh lojërash
 • Sistemi i alarmit
 • Zyrë

Përshkrimi

Shtëpija gjindet në Emshir në Prishtinë në një zonë të qetë, e ndêrtuar me një stil të bukur.
Shtêpija ka 440 metra e ndërtuar në 4 ari truall me oborrê.
Shtëpija ka dy hymje dhe e ndarë në 3 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë janê banim,ndërsa podrumi bazhke me garazhë.
Shtêpija ka nxemje qendrore,sistem tê ujtë nga pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen nje familje.

Shtëpija êshtë tërsishtê e mobiluar dhe posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për aktin notarijal

Përdhesa:
Qêndrimi ditorë+Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo tê ndara
Terasë të mbuluar

Kati 1:
Qëndrimi ditorë+Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo+Terrasa e mbuluar

Podrumi+Garazhat
Podrumi ka 5 dhoma të ndara
Garazha për dy vetura

Pêr mê shumë na kontaktoni ,ose na vizitoni në zyret tona

+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani Prishtinë
Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info