Lokal afaristë pêr qira dhënje në Dardani -Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Lokale
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 25 M 2
  • Year Built: 2000

Description

Zeka Group ofronë lokal afaristë,i pêrshtatêshëm për qdo aktivitet,lokali gjindet në rrugën Sadik Bekteshi në lagjen Dardania në Prishtinë.
Lokali përbëhet nga lokali 25 metra dhe garazha po ashtu 25 metra.

Për më shumë informata në:
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]