Banesë në Prishtinë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.13 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 2+1 në Rugën Isë Kastrati,afër Milenjumi i Tretë në Prishtinë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 4 me sipërfaqe totale 85,13 metra e pozicjonuar nga lindja,të objektit i cili pritet të finalizohet në fundë të 2022.

Banesa dispononë :

Qëndrimi ditorë së bashku me ambijentë gatimi,2 dhoma gjumi,dy tualetë dhe ballkonë.

Detaje tjera:

Objektet jan vetëm 5 katëshe dhe hapsira të bollshëme ,për vend parkime dhe këndë lojraash.

Banesa është pronë e nën kontraktuesit të punëve në objektë.

Të interesuarit të na kontaktojnë ose tê na vizitojnë në ambijeentet tona të punës.

Tel:+383/045319313       www.zekagroup.info

+383/043414141       info@zekagroup.info

Mati 1-Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]