Banesa ne Vushtrri Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 111.5 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Group Patundshmëri

Ofronë banesen e gatëshme në Vushtrri ,rruga Ismail Qemajli

Përshendetje miq dhe klient,sot kemi diqka të veqantë për ju.

Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Vushtrrisë.

Kompleksi në foto është dizajnuar për të ofruar komoditet,rehati,qetësi dhe kualitet te jetës.
Standarde bashkëkohore,hapsirë të bollëshme.

Gjelbrim,parking te mjaftushëm,hapsira për lojra dhe objekte tjera përcjellese,qerdhe për fëmije.
Banesa është e gatëshme dhe gjindet në katin e 6 dhe me 111,5 metra,me pamje nga Lindja

Banesa përbëhet nga:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
Tri dhoma gjumi
Dy Banjo& Depo&Balkone

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:
+38345319313
+38343414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
1000 Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]