Banesa në Velani 2 -Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 63.2 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group -Patundëshmëri

Ofron banesën në lagjen Velani 2 në Prishtinë

Banesa ka 63.2 dhe gjindet në katin e 2,pamje Jug

Banesa ka dy mundësi,kështu si në plan ose të bëhet varianti i dytë,që nga variati i dytë münden të dalin dy dhoma gjumi.

Objekti është në fazen e ndërtimit,dhe pritet të përfundojë në 12 mujorin e ardhëshëm

Rënditja e banesës:

Qëndrimi ditor&Kuzhina

1 dhomë gjumi,mundêsi për dyten

Banjo&Ballkoni

Për më shumë informata:

+383/045319313

+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagrpup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë.

Në lagjen Mati 1

Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]