Banesa ne Prishtine-Lagjja Prishtina e Re Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 95.64 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 2+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.

 

Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,2dhomë gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

 

Pozicjonim i mirë për të arritur në qytet dhe pêr të dalë nga qyteti.

Banesa ka 95,64 metra,kati i 3 dhe pamje nga Lindje

Banesa ka edhe garazhen personale

 

Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2022,dhe për aktin noterijal.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:

+(383)045319313

+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]