Banesa në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 61.84 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Banesa 1+1 për shitje në kompleksin Cima në Fushë Kosovë
Banesa gjindet në katin e 2 me 61.84 metra,pozicjonuar nga Lindja,e orgonizuar në një dhomë ndenje së bashku me kuzhinê,një dhomë gjumi,tualet dhe ballkonë.
Banesa thuajse është e gatëshme,si dhe e gatëshme për aktin noterijal.

Për këtë banesë informohuni në:
+(383)045319313
+(383)043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Na vizitoni në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bill Clinton
Dardani-Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]