View:
Lloji: Ndërtim të lartë Clear
Banesë në Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Built-Up - - Land Size - -

Banesë 2+1 pëe shitje Rruga Holger Petersen Prishtinë Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë 2 Dhoma gjumi 2 Banjo+WC Banesa ndodhet shumë pranë rrugës A e cila do të hapet së shpejti,dhe me një qasje të mirë në rrugët kryesore. Duke qenë e pozicjonuar në zonë të mirë,kjo banesë bëhet tepër atraktive si për banim e një ashtu për investim. Banesa gjindet në katin e 5 të objektit,dhe përfundon në Qershor të 2021,dhe është pronë e nënkontraktorit. Për më shumë informacjone: +(383)045319313 +(383)048319313 info@zekagroup.info www.zekagroup.info Ose në zyret tona në Prishtinë Bul.Bill Clinton Dardani

View details