View:
Vendndodhja e pronës: Shkup Clear

Ne realizojmë ëndrrat tuaja! ZEKA GROUP-shpk Sonte prezentojmë banesen në Shkup në rrugën Brigada e Dytë Banesa gjindet në katin e 6 dhe me114,32 metra ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme. Banesa e gatëshme për banim,dhe me dokumentacjonë të gatëshëm. Renditja e baneses: Qëndrimi ditor&Kuzhina 1 Dhomë gjumi 2 Dhomë gjumi 3 Dhomë gjumi 2×Banjo&Terrasa ———————- +(383)045319313 +(383)048319313 www.zekagroup.info ———————- Informatat shte

View details