Shtëpi për shitje në Hajvali

155,000€
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 200 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 200 m², e vendosur në 3 ari tokë.
Shtëpija gjendet në Hajvali afër Prishtinës.

Shtëpia ka orientim nga lindja-përëndim, e ndarë në dy kate.

Shtëpija me këtë përbërje:
Qëndrim ditor me kuzhinë së bashku, katër dhoma të gjumit, dy banjo&tualet, një ballkone .

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike,dhe me kaminë.
Shtëpia ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim për shfrytëzim nga antarët e familjes.

Ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te Noteri.

Qmimi i shtëpisë është 155.000 eu në total,qmim që negocijohet.

Për më shumë informacjone na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]