Shtëpi për shitje në Bërnicë të Epërme -Prishtinë Bërnicë e Epërme

Na kontaktoni per cmime
Property type: Shtëpi
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Garages
2

The space

  • Land Size: 205 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Group ofronë shtëpi në Bërnicë të Epërmë,10 min nga Prishtina.
Shtëpija ndodhet në 3 ari truall,në një rrugë të mbyllur,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur.

Shtëpija ka gjithêsij ka podrumin,katin përdhesë dhe kati 1,dhe ka këtë rënditje:
Podrumi-Vende për dy vetura,një wc,depo.

Përdhesa-Qëndrimi ditor,kuzhina dhe tryeznija.

Kati 1-Tri dhoma gjumi ,dy banjo&wc.

Shtëpija është në fazën përfundimtare të punëve,si dhe është pronë e nën kontraktorit që ka kryer punë në këtë kompleks.

Një ashtu ofrohen kushte te mira të pagesave për blerësin e mundëshëm.
Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtin 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]