Shtëpi në lagjen Hana-Prishtinë Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Property type: Shtëpi
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 240 M 2
  • Year Built: 2020

Amenities

  • Garazh / Parking
  • Kopsht
  • Pajisje shtëpiake
  • Park
  • Shesh lojërash

Description

Bëhu me shtëpi,me stil të ri!
Për tu bërë me shtëpi që tërë jetën keni ëndrruar,kurrë nuk ka qenë më lehtë.
Zeka Group ju ofronë shtëpinê në Lagjen HANA në Çagllavicë jo large rruges M 2.
Shtëpija me sipërfaqe prej 240 metrave dhe 3.40 ari oborrë.

Shtëpija përbëhet
PËRDHESA
Qëndrimi ditor,së bashku me kuzhinë ose mundet opcjon tjetêr-Qëndrim ditor,së bashku me kuzhinë dhe garazhë.
Dhomë gjumi,me garderobë dhe banjo
KATI 1
3 Dhoma gjumi
Banjo qëndrore
2 Terasa dhe një verandë
Për një vizitë në pronë:
+(383)045319313
+(383)048319313
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]