Ofrohet banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 77.11 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa në shitje, 2+1 pranë rrugesë të Llapit -Fushë Kosovë

Ndodhët në katin e 7-të, me siperfaqe prej 77,11 m ² , e pozicionuarë nga veri-lindje.

Banesa  eshte e gateshme dhe me flete poseduse.

Orgonizimi i banesës:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]