Lokal për shitje në Prishtinë-Mati 1

2,600€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 186 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet për shitje hapësira afariste me sipërfaqe 186 m² me fletë poseduse, gjendet afër rrugës A dhe asaj B-s,në Prishtinë-Mati 1.

Lokali ka ndriçim të bollshëm natyral në të gjithë ditën, si ka qasje nga 4 hyrje, ngrohja është me Termokos e instaluar nën dysheme.

Lokali ka pamje nga lindja-jugu-përëndimi, si dhe orgonizohet nga një hapësirë e madhe, banjo&wc si dhe ballkonë nga të 3 anet.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]