Banesën për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

680€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 93.14 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Lëshohet me qera zyrja, 46 m² në rrugën Nekibe Kelmendi në Prishtinë.

Zyrja ndodhet me pamje nga rruga kryesore dhe përbëhet nga 2 hapësira dhe një banjo,dhe gjendet në katin e 4.
Zyrja mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesi si:Zyre të ndryshme, ordinancë, administratë, call center etj.

Informatat:

Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6 H45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]