Banesën për qiradhënje në Fushë Kosovë

230€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 62 m² me lokacion afër rrugës Dardanija, në kompleksin e ndërtuar nga Model Sllovenija në Fushë Kosovë.

Ka orientim të mirë nga lindja, me këtë renditje: Qëndrim ditor me kuzhinë, një dhomë të gjumi, një banjo, një tualet dhe një ballkonë.

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatëshme për banim.

Ndërtesa ka ashensor, dhe ka parking me laure që ka qasje vetëm banoret atyshëm.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+[383]049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]