Banesën në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 87.60 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në rrugën Uron Tmava në Ferizaj.

Banesa ndodhet në katin 4-të me sipërfaqe totale 87,60 m²,dhe me orjentim nga lindja.

Objekti ku ndodhet banesa ka punime dhe instalime cilësore,dritaret dhe fasadë ventiluse etj.

Orgonizohet në:

Ambijent ndenje me kënd të gatimit me dalje në ballkon,me dy dhoma gjumi dhe dy tualet.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]