Banesë në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Property type: Banesa
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.90 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 në Fushë Kosovë
Banesa ka një orgonizim të mirë:
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,dy dhoma gjumi,dy tualete.
Ndodhet ne katin e 3 dhe ka 85.90 meter.
Banesa përfundonë në Shtator të 2021

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Bul.Bill Clinton
Dardani
———————————

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]