Banesa për shitje në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 118.70 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Super banesë në fazën e ndërtimit për shitje, në qytetin e Vushtrrisë në rrugën Luan Haradinaj.

Banesa ka sipërfaqe totale 118,70 m² dhe ndodhet në katin e 6-të objektit.

,në të cilën janë dy dhoma gjumi,qëndrimi ditor me kuzhinë dhe dalje në terracë,si banjo e WC.
Banesa disponone:
Ambijent ndenje &së bashku me ambijent të gatimit, me dalje në ballkonë,tri dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe depoja.

Shumë e përshtatëshme për familje,duke plotësuar nevojat e secilit antarë të familjes.

Banesa është gatëshme në dhjetor të 2023.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 45

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]