Banesa për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.59 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 2+1 në rrugën Isë Kastrati afër Shkollë Milenjumi i Tretë në Prishtinë me sipërfaqe totale 85.59 m²

Banesa ndodhet në katin e 4-të objektit dhe pamje të mirë nga perëndimi

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkëtme dalje në ballkonë,2 dhoma gjumi dhe dy banjo.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2024.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
————————————————————————-
Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]